Abfen Farma

Hakkında

 

ABFEN FARMA 2005 yılında kurulmuş ve bu tarihten itibaren de dünyanın en dinamik ilaç pazarlarından olan Türk ilaç pazarına paralel bir dinamizm ile büyümeye devam etmiştir.

ABFEN FARMA'nin kuruluş felsefesi; insan sağlığına ve yaşam kalitesinin artırılmasına öncelik vererek yeni tedavi alternatifleri sunmak amacıyla spesifik teröpatik alanlarda seçilmiş ürünlerin Türk Tıbbının hizmetine sunulmasıdır.

Kuruluş felsefesine uygun olarak ABFEN FARMA'nın logosu sağlıklı ve mutlu insan figürüdür ve şirketimiz insan sağlığını en önemli değer kabul ederek Türkiye pazarına yeni ürünler kazandırmak yolunda ilerlemektedir.

Abfen Farma, ISO 13485 Tıbbi Cihazlar kalite yönetim sistemi ve CE Avrupa ve Dünya standartlarında üretim yaparak sunduğu kaliteli ürünleriyle, tüm müşterilerin beklentilerine cevap vermek için çalışmaktadır.

İnsan sağlığına ve yaşam kalitesine katkısı olan ürünleri pazara kazandırırken, şirketimizin ve ülkemizin insan kaynaklarına katkı sağlayacak projeler üretmek.

Abfen-7.jpg

Misyon

Bilinçli ve sürdürülebilir büyümemizi devam ettirip onuncu yılımızda insana duyarlılık, gelişime açıklık, işinde uzmanlık ve kendine ve topluma saygılı olma değerlerine bağlılığımızla tüm paydaşlarımızca tercih edilen olmak..

Abfen-2_edited.jpg

Vizyon

Abfen-6
Abfen-5
Abfen-4
Abfen-3
Abfen-2
Abfen-1